Offers Kraal

SAVE THE DATES 26-27-28-29 nentor ๐ŸŽŠ
Java e Pavaresise ne Vlore ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฝ๐Ÿ‡ฐ

Ju ftojme ne Kraal Hotel me oferten:
โœ…25 euro personi – 1 nate akomodim
โœ…40 euro personi – 2 nete akomodim
โœ…50 euro personi – 3 nete akomodim

๐ŸŒŸMengjesi dhe pjesemarrja ne evente e perfshire ne cmimin e dhomes.
๐Ÿงธ Femijet 0-5 vjec falas, 6-12 vjec 10 euro.

Histori ๐Ÿ“œ, muzike ๐ŸŽผ, kulinari ๐Ÿท, tradite ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ, do ti gjeni ne ambientet tona ne 4 dite evente:
๐Ÿ“Œ E premte 26.11 – Dokumentar mbi historine e Pavaresises (i ftuarย @kastriotbimo)
๐Ÿ“Œ E shtune 27.11 – Koncertย @xhesikapoloo
๐Ÿ“Œ E diel 28.11 – Prezantim dhe degustim i produkteve lokale (te ftuarย @kantina_balajย @devishasajย @taste_and_travel_with_stella), muzike live
๐Ÿ“Œ E hene 29.11 – Ekspozite objektesh dhe veshjesh tradicionale

Per prenotime:
โ˜Ž๏ธ +355 33 200 588
๐Ÿ“ฒ Whatsapp +355 69 70 20 221
๐Ÿ“ง info@kraalhotel.com
๐ŸŒ www.kraalhotel.com
๐Ÿ“ Rruga Gavril Dara, Vlore

null
Perfumes and scents that tell a centuries-long history, which forms a sincere, warm and elegand welcome.

Contact

For more information do not hesitate to contact us